Kurumsal Bulut Sunucu

Yüksek Performans
Yüksek Performans

Intel Platinium/Gold CPU, 1,5TB kadar yapılandırabileceğiniz RAM ve SSD, NVMe, 10K disk seçenekleri ile en yüksek endüstri standartları.

Cluster Mimari
Cluster Mimari

Sanal Sunucu Hizmeti birden çok fiziksel sunucu ile fiziksel sunucuda sorun olması durumunda diğer fiziksel sunucular üzerinden kesintisiz bir şekilde sağlanmaktadır.

Yedekleme
Yedekleme

Kurumsal Bulut sunucu servisindeki sunucularınız standart olarak 7 gün dilerseniz sizin belirleyeğiniz gün ve yedekleme sıklığı ile yüksek güvenlik ve erişim politikaları uygulanarak yedeklenir.

VDOM Firewall
VDOM Firewall

Sanal Sunucularınızın erişim yönetimi için Policy, NAT, IPSec VPN, SSL VPN ve tüm özellikleri ile size özel dedike firewall.

Erişim / Statik Reel IP
Erişim / Statik Reel IP

Birden fazla Internet Servis Sağlayıcısı üzerinden, istenilen hızda MPLS, IPSec VPN, SSL VPN, VXLAN Over IPSec VPN, SD-WAN, Internet NAT istediğiniz bağlantı tipi ile kolay ve kesintisiz erişim.

Hypervizor Control Panel
Hypervizor Control Panel

Sanal Sunucu kaynak havuzunu basit ve hızlıca Web tabanlı yönetebilirsiniz.

HAZIR MISINIZ?

Her firmanın ihtiyaçlarına ve vizyonuna özel Bulut stratejisi belirliyoruz.

Bilişim sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamız ve uzman ekibimizle, sizin için en doğru stratejiyi ve yol haritasını belirlemekteyiz. Hızı ve güvenliği odak yapan Bulut Hizmetimizle, siz de iş yükünüzü hafifletebilir, daha verimli ve düşük maliyetli bilgi güvenliği ile tanışabilirsiniz...

  • Private Cloud
  • Virtual Private Cloud
  • Analiz
  • Maliyet
  • Uygulama
  • Devreye Alma
  • Destek
QLOUD

Bulut'a Geçiş

Mevcut Yapının Analiz Edilmesi

Mevcut altyapının detaylı bir incelemesi yapılarak entegrasyonlar, bağımlılıklar, regülasyonlar, servislerin uygunluğu gibi konular teker teker incelenir.

Mevcut Yapının Analiz Edilmesi

Yöntem Belirleme

Kurum kesinti tahammül süresi, maksimum bant genişliği, online ya da offline mı taşıma yapılacağı gibi konular kurum yöneticileri ile istişare edilerek en uygun yöntem belirlenir.

Mevcut Yapının Analiz Edilmesi

Geçiş Planlama

Kurum için en uygun geçiş zamanı tespit edilerek bütün paydaşları kapsayacak şekilde detaylı bir geçiş planı oluşturulur.

Mevcut Yapının Analiz Edilmesi

Bulut’a Geçiş

Daha önceden belirlenen yöntem ve planlama dahilindeki senaryolar uygulanarak %100 başarılı bir geçiş uygulanır.

Mevcut Yapının Analiz Edilmesi

Geçiş Sonrası Destek

Geçiş sonrası kurum’a ilk gün yerinde sonrasında uzaktan destek yöntemleri ile uzman mühendisler tüm teknik destek ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat taleplerinizi karşılamaya hazır.

Mevcut Yapının Analiz Edilmesi

Haydi Başlayalım

Daha iyi, daha üretken bir işe hazır mısınız ?

Esneklik, hızlılık, verimlilik, ölçeklenebilirlik gibi avantajlar sunan Bulut Çözümlerimizle, IT maliyetleri düşürülmekte ve iş kalitesi artırılmaktadır. İşini Yeni Normale dönüştürmek, zamanını daha fazla inovasyona kullanmak isteyen firmalar, esnek ücretlendirme modelleriyle Bulut hizmetimizden yararlanmaktadır.

qloud