loader

-
01.png
Veri Kaybını Önleme

Kritik iş verilerinizi korumak, iş sürekliliğinizin anahtarıdır. Proaktif önlemler alarak veri kaybını önler ve iş operasyonlarınızı hızlı bir şekilde sürdürebilmenizi sağlarız.

03.png
Kesintisiz İş Operasyonları

Felaket anında bile işlerinizin kesintisiz devam etmesi için özel olarak tasarlanmış, güvenli ve esnek çözümlerimizle yanınızdayız.

02.png
Maliyet Etkin Çözümler

İş sürekliliği çözümlerimiz, yatırım getirinizi maksimize eder. Bu sayede, güvenilir iş sürekliliği sağlamak için gerekli olan kaynakları akıllıca yönetebilir ve bütçenizi daha verimli kullanabilirsiniz.

04.png
Çeşitli Referanslar

Perakende, e-ticaret, üretim, savunma ve enerji gibi farklı sektörlerden 50'den fazla Bulut Müşterisine hizmet veriyoruz.

QLOUD

İş Sürekliliği Hizmetlerimiz

qloud
Veri Yedekleme ve Kurtarma

Otomatik veri yedekleme ve hızlı veri kurtarma çözümlerimizle iş verileriniz sürekli olarak koruma altında olur.

qloud
Felaket Kurtarma Planlaması

İş süreçleriniz ve teknolojik altyapınız için kapsamlı felaket kurtarma planları oluşturur ve düzenli olarak test ederiz.

qloud
Acil Durum Operasyon Merkezi

Felaket anında işlerinizi kesintisiz sürdürebilmeniz için acil durum operasyon merkezlerimizle destek sağlarız.

qloud
Yüksek Teknoloji Altyapısı

Güçlü ve güvenilir altyapımız, iş sürekliliğinizi sağlamak için en yeni teknolojileri kullanır.

qloud
Deneyimli Uzman Kadro

Alanında uzman ekibimiz, iş sürekliliği ve felaket kurtarma konusunda size özel çözümler sunar.

qloud
Risk Değerlendirmesi ve Özel Çözümler

İşletmenizin spesifik ihtiyaçlarına yönelik detaylı bir risk değerlendirmesi yapılır. Ardından, bu analizlere dayalı olarak iş sürekliliği için özelleştirilmiş çözümler ve stratejiler geliştirilir.

Neden Doğru Bulut?

Doğru Bulut, işinizin sürekliliğini sağlamak, verilerinizi korumak ve olası felaketlere karşı güvence altına almak için burada. İş sürekliliği ve felaket kurtarma çözümlerimizle, işinizin geleceğini bugünden güvence altına alın. İş sürekliliği ve felaket kurtarma çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin. Deneyimli uzmanlarımız, işletmenizin benzersiz ihtiyaçlarına uygun çözümleri sizinle paylaşacaktır.

qloud