QLOUD
qloud

Kurumsal İnovasyon ve Esneklik İçin En İdeal Çözüm

Hybrid Cloud, işletmelerin modern bilişim ihtiyaçlarına yönelik esnek, güvenilir ve ölçeklenebilir bir bulut sunucu hizmetidir. Bulut Sunucu teknolojisinin sunduğu avantajları, kullanıcılara her yerden ve her zaman erişme imkanı tanıyarak iş süreçlerini daha verimli hale getirir.

QLOUD

Hybrid Cloud

qloud
Dinamik Altyapı

Fiziksel sunucuların sanallaştırma teknolojisi kullanılarak oluşturulan Hybrid Cloud altyapısı, kullanıcıların ihtiyaç duyduğu kaynakları anlık olarak değiştirebileceği dinamik bir    yapı sunar. Bu sayede iş uygulamalarınızı esnek ve kolay bir şekilde yönetme avantajına sahip olursunuz.

qloud
Sanallaştırma Teknolojisi

Fiziksel sunucuların sistem kaynakları sanallaştırma ile ayrıştırılır ve bağımsız olarak çalışan Sunucular oluşturulur. Bu sayede her bir sunucu, birbirinden etkilenmeden güvenli bir şekilde çalışır, kaynaklarınızı daha etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.

qloud
Esnek Yönetilebilirlik ve Maliyet Avantajı

İş ihtiyaçlarına göre kaynakları ve bant genişliğini esnek bir şekilde yönetebilme özelliği, Hybrid Cloud'un önemli avantajlarından biridir. Bu esnek yönetim, kurumlara maliyet avantajı sağlar.

qloud
Kesintisiz İş Operasyonları

Felaket anında bile işlerinizin kesintisiz devam etmesi için özel olarak tasarlanmış, güvenli ve esnek çözümlerimizle yanınızdayız.

qloud
İzole ve Güvenli Çalışma Ortamı

Her Bulut Sunucu kendine ait bir işlemci, disk, RAM ve IP adresine sahiptir. Tamamen izole edilmiş bu yapı, güvenli bir çalışma ortamı sunar.

qloud
Her Sektöre Çözüm Sağlayan Hizmet

Hybrid Cloud, büyüklüğü fark etmeksizin her sektörden işletmenin ihtiyacına çözüm sunabilen yönetilebilir, ölçeklenebilir, ekonomik ve güvenilir bir bulut sunucu hizmetidir.

QLOUD

Hybrid Cloud Stratejisi Oluşturma

Hybrid Cloud stratejisi oluşturmak, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun en iyi bilişim altyapısını belirlemenin ilk adımıdır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda bulut ve yerel altyapıları dengeli bir şekilde kullanarak, iş süreçlerinizi daha verimli ve güvenli bir şekilde yönetebilirsiniz.